Hodnocení 1. pololetí pro 3.-5.třídu

Vážení rodiče.
Kvapem se nám blíží konec prvního pololetí školního roku 2020/2021 a zatím to moc nevypadá na náš návrat do školních lavic.
K fyzickému předání výpisu vysvědčení žákům 3., 4. a 5. ročníků tedy dojde až po jejich návratu k prezenční výuce, a to nejpozději třetí vyučovací den.
Hodnocení tohoto velmi nestandardního pololetí bude vycházet ze zjištěné míry dosažení školních výstupů, ale neméně významný podíl budou mít následující parametry:
• účast na distanční výuce;
• aktivita při distanční výuce (aktivní zapojení se do učení);
• osvojení si nové dovednosti komunikovat v prostředí platforem s učiteli i spolužáky;
• řešení problémů spojených s distanční výukou, tvořivost, adaptabilita apod.;
• podpora spolužáků při distančním vzdělávání;
• plnění zadaných úkolů (včasnost jejich odevzdání, kvalita, ale i tvořivost);
• plnění dalších doplňkových úkolů;
• zapamatování si znalostí nabytých při prezenční výuce a využití dříve osvojených znalostí a dovedností při dalším procesu učení;
• osobní portfolio žáka (v listinné či digitální podobě).;
Hodnocení vašeho dítěte Vám bude přeposláno 27. 1. 2021 na Váš e-mail a ve skolaonline.cz
Pěkný den
Mgr. Šárka Kubišová, řed.