Pracovní náplň 17.9. – 20.9.

2.TŘÍDA
Umět vše ze sešitu – barvy , slovíčka , písnička na pozdrav a na rozloučenou – učíme se ve škole.
Domácí úkoly !!!! Podívat se do sešitu a procvičit co v něm máme

3.TŘÍDA
Slovíčka slovníček pracovní sešit str. 101 – Lekce 1 – umět již všechna  slovíčka
Práce na tento týden: 1)učebnice str. 6+7 2)pracovní sešit str. 4-6 (k procvičení nebo pro nemocné)
Domácí úkoly !!!! úterý – pracovní sešit str.5. cv2 naučit se číslovky.Ve čtvrtek 19.9.19 krátký diktát na číslovky.

4.TŘÍDA
Slovíčka slovníček pracovní sešit str. 95 – děti mají zaznačeno + nalepeny nové slovíčka – všechny tyto slovíčka umět + abeceda + fráze vše mají v sešitě
Práce na tento týden: 1)učebnice str. 6+7 2)pracovní sešit str. 3-6 (k procvičení nebo pro nemocné)
Domácí úkoly !!!! naučit se slovíčka