Vážení rodiče,

rozeslali jsme Vám v příloze mailu podrobné informace, týkající se znovuotevření škol ke dni 25. května 2020. Naleznete je také v dokumentech ke stažení.

Všem žákům bude zajištěna každodenní plnohodnotná výuka pedagogickými pracovníky. Přihlášení svého dítěte do školy nutně potřebují třídní učitelé nejpozději do 15. května (popř. 18. 5.). Pro žáky 4. a 5. ročníku není z organizačních důvodů zajištěn provoz školní družiny.

Otevření ranní školní družiny je zakázáno.

Pro mladší žáky 1. – 3. ročníku bude po dopoledním vzdělávacím bloku probíhat i odpolední volnočasový blok. Potřebovali bychom do 15. května vědět, které děti využijí odpolední družiny a do kolika hodin (velice důležité pro rozdělení dětí do skupin).

Žáci budou podle ročníku rozděleni do skupin, které budou docházet do školy postupně. O časech příchodů a odchodu budete včas informováni.

Čestné prohlášení, prosím, dodejte (a datujte) až 25. května 2020 s prvním příchodem Vašeho dítěte do školy.

Pěkný den
Mgr. Šárka Kubišová, řed.

Naše Základní škola Markvartovice se už moc těší 25. května 2020 na své žáky.
Všechny třídy se pravidelně desinfikují (i když jsou teď prázdné), jsou vybaveny jednolavicemi  a připraveny na váš příchod.
Škola zakoupila také bezdotykový teploměr, desinfekční prostředky tak, aby bylo pro všechny jejich přijetí bezpečné.
Také všechny paní učitelky a pan učitel se na vás moc těší.

Pěkný den přeji
Mgr. Šárka Kubišová, řed.
Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu ruším od 11. 03. 2020 výuku žáků, a to až do odvolání.Uzavřena bude základní škola, školní družina a školní jídelna.Všichni žáci mají také od zítřejšího dne odhlášeny obědy.O dalších informacích vás budu průběžně informovat
Pro potvrzení o uzvaření školy si můžete chodit každý den od pondělí do pátku 8:00 – 12:00 hod. do školy
Mgr. Šárka Kubišová, ředitelka
Pro aktuální Informace sledujete, prosím, webové stránky školy a FB.
Domácí úkoly pro žáky budou zadávány přes e-mail rodičů.