Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu ruším od 11. 03. 2020 výuku žáků, a to až do odvolání.Uzavřena bude základní škola, školní družina a školní jídelna.Všichni žáci mají také od zítřejšího dne odhlášeny obědy.O dalších informacích vás budu průběžně informovat.
Pro potvrzení o uzvaření školy si můžete chodit každý den od pondělí do pátku 8:00 – 12:00 hod. do školy.

Mgr. Šárka Kubišová, ředitelka

Pro aktuální Informace sledujete, prosím, webové stránky školy a FB.
Domácí úkoly pro žáky budou zadávány přes e-mail rodičů.

Vážení rodiče,
v příloze posíláme informace k aktuální situaci s koronavirem, kterou nám poslal Krajský úřad Moravskoslezského kraje.
V naší škole jsme zavedli v rámci preventivních protiepidemických opatření důkladné a pravidelné dezinfekce společných prostor prostředky s virucidním účinkem.

Žákům dále připomínáme, aby si myli ruce a dodržovali základní hygienická pravidla.